سوله صنایع غذایی ، فروش سوله مواد غذایی ، فروش سوله صنایع غذایی ، اجاره سوله مواد غذایی ، سوله با کاربری مواد غذایی ، ساخت سوله صنایع غذایی

سوله صنایع غذایی


کارخانه تولید محصولات غذایی

آیا به دنبال ساخت یک کارخانه تولید نوشیدنی ، تولید ماکارونی ، تولید رب گوجه فرنگی و یا سایر محصولات غذایی هستید؟

آیا می دانید که چگونه باید اسکلت و ساختمان کارخانه شما طراحی شود؟

آیا به دنبال کاهش هزینه های ساخت سوله کارخانه خود هستید؟

آیا به دنبال سوله استاندارد می گردید تا کسب و کار خود را شروع کنید ؟

ما در شرکت آرکا سقف  قادر هستیم تا اسکلت و ساختمان هایی را طراحی کرده و بسازیم که از لحاظ هزینه و زمان به صرفه هستند. سازه هایی که با رعایت اصول مهندسی و همینطور طبق سفارش و نیاز شما جهت صنعت مواد غذایی طراحی شده اند ، قادرند کلیه مطلوبات این بخش را در بالاترین سطح کیفی و با مناسب ترین قیمت، تأمین نمایند.


فروش سوله صنایع غذایی

یقیناً در احداث کارخانه ، بحث هزینه همیشه مد نظر مشتریان بوده است اما ما همواره توانسته ایم که نیازهای مشتریانمان را با کمترین هزینه و بیشترین کیفیت برطرف کنیم. ما نکات و اصولی را به شما ارائه می کنیم که علاوه بر ساخت سوله ، در زمان بهره برداری نیز در هزینه های شما صرفه جویی بعمل آید.خواه نیاز به یک واحد تولیدی مواد غذایی ، انبار و یا مرکز توزیع کالا داشته باشید ، ما تمامی قطعات ، مصالح و مواد اسکلت فلزی ساختمان مورد نظر شما را طراحی و تأمین کرده و طبق سفارش شما سوله را می سازیم.


چگونه ساختمان و سوله مواد غذایی واحد تولیدی را احداث کنیم؟

شما حتماً به یک سوله کارامد با مصرف پایین انرژی نیاز دارید که همگام با استانداردهای موجود در صنایع غذایی جهت تولید، بسته بندی، انبار، و توزیع مواد غذایی ساخته شود و مورد بهره برداری قرار گیرد. در اینجا می خواهیم به نکاتی درباره طراحی یک ساختمان و کارخانه تولید مواد غذایی بپردازیم.

ما پیش از آن که بخواهیم پروژه ای را شروع کنیم، از ایده ها و نظرات مشتریانمان استفاده می کنیم ؛ به این دلیل که آنها به جوانب موجود در صنعت و کسب و کار خود بهتر واقف هستند و هر روز با آن در ارتباطند. بنابراین نگاه ما به فرایند طراحی و ساخت سوله و ارائه مناسبترین قیمت سوله کارکرده به مشتری است و این موضوع همکاری مشتری و با نگاه از زاویه دید او به صنعت و محصولشان صورت می پذیرد.

یقیناً انجام درست طراحی یک اسکلت فلزی، سوله و کلاً ساختمان ، اصول اولیه ای دارد و ما می خواهیم دانش و تجربه ای که در طول سالیان اخیر در زمینه ساخت سازه های واحد های صنعتی و تولیدی مواد غذایی کسب کرده ایم را با شما به اشتراک بگذاریم.


سوله مواد غذایی

هر چیزی را در مکان درست خود قرار دهید و در زمان درست انجام دهید

بازدید از پروژه در حال ساخت سوله صنایع غذایی شاید ساده بنظر برسد ، اما این موضوع کاملاً تداعی کننده تعداد دفعاتی می باشد که شما قرار است بعداً از واحدهای تولیدی خود بازدید به عمل آورید ؛ لذا این امکان را دارید که فضاهای خالی ، چیدمان اسکلت سوله ، نوع مواد اولیه و انباشت تجهیزات نیمه ساخته را در فضای پروژه در حال ساخت واحد تولیدی خود چک کرده و در صورت نیاز به تغییر ، اصلاح و افزایش دقت در کار، موارد لازم را  هماهنگ کنید.

این موضوع مخصوصاً در واحدهای تولیدی قدیمی اتفاق می افتد که از فضای درونی ساخت سوله و ساختمان کارخانه جهت فازها و فرایندهای متعدد تولیدی و صنعتی طی سال ها استفاده شده است. طراحی و ساخت اسکلت فلزی و محیط داخلی سوله جهت نظم دهی به جریان فرایند کار، چیدمان تجهیزات و تأسیسات و همینطور تولید، باعث صرفه جویی در زمان و هزینه ها و بالابردن کارآیی و اثربخشی خواهد شد.


احداث کارخانه مواد غذایی

فرایند کار خود را مخفی نکنید!

در حوزه محصولات غذایی ، مشتریان و مصرف کنندگان مشتاقند که بدانند کالایی که مصرف می کنند از کجا می آید و چطور تولید می شود. این موضوع در مورد کارخانه مواد غذایی با حساسیت بیشتری وجود دارد.


در نتیجه ما شرایطی را فراهم نموده ایم  که مشتریانمان بتوانند از فرایند ساخت اسکلت سوله محصولات غذایی و کارخانه تولیدی آن مطلع شوند و این مهم از طریق قرار دادن فرایند تولید در معرض دید عموم و متمایز ساختن برخی مراحل و نکات از فرایند کار محقق می گردد. خصوصاً به طوری که مشتریان بالقوه و آینده آنها را ببینند، به آنها ثابت کرده ایم که ما بالاترین کیفیت در روند تولید سوله را داریم و این امر منجر به ایجاد تمایز و مزیت رقابتی در محصولات ما شده است.


مراحل ساخت سوله مواد غذایی

درک کامل از محصول و فرایند تولید آن داشته باشید

ما با گوش دادن به  مشتریانمان و پرسش راجع به نیازهای تولیدی آنها سعی می کنیم تا درکی کلی و جامع از جریان کسب و کار و تولید محصول آنها بدست آوریم.

اگر در حال حاضر مشغول به فعالیت در یک واحد سوله صنایع غذایی هستند، بازدید حضوری و مشاهده فرایند کار و تولید در محیط کارخانه فعلی آنها، دور نمای خوبی از فعالیت های اصلی آنها به ما می دهد. حتی صحبت کردن با کارکنان در بخش های مختلف از محیط داخلی کارخانه نیز اطلاعات مفیدی از نحوه انجام فرایندهای کار را به همراه دارد.

 همه این موارد به معنی داده های بیشتر جهت طراحی هرچه بهتر و کارآمد اسکلت سوله می باشد. در اجرای پروژه مشتریانمان حتماً به نقش فضای خارجی ساختمان واحد تولیدی توجه مقتضی را خواهیم داشت و مطمئن باشید که فضای کافی برای رفت و آمد ها و عبور وسایل حمل و نقل و ماشین آلات را در نظر خواهیم گرفت. طراحی و ساخت سوله صنایع غذایی شما با رعایت اصول کلیدی در ساخت اینگونه ساختمان ها انجام خواهد شد.


سعی کنید بهترین محیط کاری را خلق کنید

مسائل کوچک و ساده اما به شدت مهم در سوله مواد غذایی مانند فراهم کردن نور طبیعی و یک سیستم تهویه خوب تغییرات مثبت و بزرگی در محیط کار ایجاد می کند. شاید اختصاص یک اتاق استراحت مختص کارکنان و قرار دادن وسایلی جهت راحتی و استفاده آنها در آنجا ساده بنظر برسد، اما تغییرات زیادی در نحوه کار و شرایط روحی آنها ایجاد خواهد شد. این مورد را می توان از طریق احداث یک واحد بچه سوله در مجاورت سوله اصلی به انجام رساند.ما در هنگام طراحی و ساخت سوله های مواد غذایی ، اینگونه موارد را نیز لحاظ می کنیم.


استاندارد سوله مواد غذایی

با آینده نگری ساختمان خود را طراحی کنید

سعی ما براین است که طراحی و ساخت ساختمان سوله مواد غذایی واحد تولیدی شما و اختصاص فضا در آن را به جهت امور حاضر و نیز به جهت گسترش و رشد احتمالی در آینده کار تشکیلاتی شما در نظر بگیریم. به عنوان مثال می توانید این احتمال را در نظر بگیرید که ساختمان سوله واحد شما نیاز به چه تغییراتی در آینده خواهد داشت و توسعه فرایند کارتان بیشتر در چه قسمت و زمینه ای خواهد بود.

طراحی را هم جهت با نظافت واحد تولیدی ، نگهداری و انجام تعمیرات بهینه و کم هزینه در آن انجام دهید

این موضوع یکی از اصلی ترین نکات در طراحی ساختمان یک سوله صنایع غذایی به عنوان یک واحد تولیدی می باشد. طراحی و ساخت سوله توسط شرکت آرکا سقف این اطمینان را به شما خواهد داد که حفظ محیط داخلی به آسانی اتفاق خواهد افتاد و نگهداری های روزانه و دوره ای لازم در محیط کار با کمترین هزینه و به ساده ترین شکل ممکن انجام خواهد شد.مواد و مصالح مورد استفاده در تجهیز صنایع تولیدی مواد غذایی به گونه ای انتخاب می شوند که نظافت و نگهداری آنها آسان باشد و بتوان به سادگی آنها را تعویض کرد. در ساخت سوله کارخانه تولید مواد غذایی فضای کافی را طوری جهت انجام این کارها در محیط کار فراهم می کنیم که کوچکترین اختلالی در فرایند اصلی یعنی تولید ایجاد نکند.


سوله سازی مواد غذایی

اولین نگاه و تأثیر اهمیت فراوان دارد

از قدیم گفته اند که : رنگ رخساره خبر می دهد از سر درون!

آنچیز که در محیط بیرونی مشاهده می شود، بازگو کننده محیط داخلی می باشد. طراحی و شکل خارجی سوله و ساختمان کارخانه، آن چیزی است که چه از فاصله دور و چه از نزدیک در چشم عموم نقش می بندد و مسلماً آنهایی که بعداً قرار است مشتری شما شوند نیز از این امر مستثنی نیستند.خلق یک ساختمان زیبا تاثیر مثبت و اولیه بسیار با اهمیتی دارد. یک طراحی خلاقانه و نوآورانه بدون هزینه های اضافی در ساخت سوله صنایع غذایی ، کار شما را از دیگران بسیار متمایز جلو می دهد.


فروش سوله مواد غذایی

ما در شرکت آرکا سقف ، اسکلت ها و سوله هایی را طراحی و احداث می کنیم که کاملاً با نیاز شما در صنایع غذایی منطبق باشد. ما می توانیم تجربیات چندین ساله خود را در این زمینه در اختیارتان قرار دهیم.

خدمات ما شامل :

  1. مشاوره در طراحی و ساخت
  2. پرداختن به مباحث تخصصی مهندسی فرایند کار و تولید و قرار دادن جزئیات این فرایند در اختیار شما
  3. انجام صفر تا صد فرایند ساخت ، انتقال و احداث قطعات پیش ساخته اسکلت فلزی سوله در اسرع وقت و با کمترین هزینه و بیشترین بازده
  4. ارائه نکات کلیدی به منظور کاهش هزینه های ساخت سوله تا 30 درصد

تخصص تیم ما در طراحی اسکلت فلزی سوله مواد غذایی و واحدهای تولیدی و صنعتی بخش های مختلفی از جمله صنایع غذایی ، واحد های تولیدی پیشرفته ، سوله انبار ، لجستیک ، توزیع مواد غذایی و غیره می باشد. ساخت یک سوله صنایع غذایی می بایست از یک سو با در نظر گرفتن استانداردهای روز دنیا در زمینه ساخت و تجهیز بالن صورت پذیرد و از سوی دیگر، نیاز مبرم به رعایت مباحث بهداشتی و پاکیزگی محیطی وجود دارد؛ چرا که محصولات تولید شده در انواع سوله صنایع غذایی، مستقیماً با سلامت انسان و خوراک او در ارتباط هستند و کوچکترین بی احتیاطی در این حوزه، می تواند منجر به بروز طیف وسیعی از بیماری های مهلک در جوامع انسانی گردد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *