انتخاب بهترین مصالح در ساخت سوله( بخش دوم)

همانطور که می دانید ساخت سوله به دقت بسیار زیادی نیاز دارد. در ساخت سوله چه عواملی را باید مورد بررسی قرار دهید؟ آیا می دانید چه مصالحی در ساخت سوله و ویلا مورد استفاده قرار می گیرند؟ در مطالب قبل شما را با انتخاب بهترین مصالح در ساخت سوله آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در این زمینه اطلاعات بیشتری به دست آورید.

ساخت سوله با رزین

بسته به فروشگاهی که مصالح مورد نیازتان را تهیه می کنید ممکن است به سوله رزینی سوله پلاستیکی، وینیل و یا سوله با پلی اتیلن حجیم نیز بگویند. معمولا سوله های با دوام از پلی اتیلن حجیم ساخته شده اند.

سوله های رزینی جدید ترین نوع سوله در بازار هستند و به دلایل گوناگونی مورد استقبال سازندگان سوله قرار گرفته اند.

سوله های رزینی در مقایسه با سوله های چوبی بسیار مقاوم تر هستند و به دلیل اینکه از پلاستیک های با کیفتی ساخته شده اسند بسیار سبک اما در عین حال محکم و مقاوم اند.

برای مقاومت و دوام بیشتر این سوله ها گاهی سازندگان در ساخت سوله از فلزات یکپارچه برای دیوار ها استفاده می کنند و به جای اینکه تنها از دیوار های رزینی استفاده کنند از دیوار های دقلو در ساخت سوله استفاده می کنند.

سوله های رزینی معمولا به مراقبت و نگهداری نیازی ندارند. این سوله ها در برابر اشعه یو وی مقاوم اند. همچنین ضد لک هستند. علاوه بر این خراش نمی افتند، مات و پوسیده نمی شوند. همچنین مانند سوله های چوبی به رنگ و جلا دهنده نیازی ندارند.

ساخت سوله با رزین در اندازه های متنوعی امکان پذیر است. ساخت سوله با رزین یکی از ساده تررین روش های ساخت می باشد. چرا که نحوه ساخت و کار کردن با رزین بسیار آسان و بی دردسر است.

برای ساخت سوله و همچنین پوشش سوله می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *