بهترین ساخت سوله و فونداسیون( بخش دوم)

همانطور که می دانید ساخت سوله و همچنین پوشش سوله باید توسط افراد ماهر و حرفه ایی در این زمینه انجام گیرد. در مقالات قبل شما را با ساخت سوله و فونداسیون آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد ساخت سوله و همچنین پوشش سوله اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهیم.

اگر به این نتیجه رسیدید که فنداسیون های لغزشی برای شما مناسب تر است، باید مکانی را برای فونداسیون کاری آماده کنید. بهتر است تا با استفاده از شن ماشی آن منطقه را مشخص کنید. ممکن است بخواهید که عمق فونداسیون 2 ایمچ باشد و حداقل یک اینچ از سوله بزرگ تر باشد. در این حالت هنگامی که ساخت سوله را انجام می دهید، آب و رطوبت نمی توانید به فونداسیون نفوذ پیدا کند.

استفاده از بلوک های بتنی می تواند برای فونداسیون های لغزشی بسیار مناسب باشد. اطمینان پیدا کنید که وزن بلوک های بتنی به اندازه کافی سنگین است و از تعداد مناسبی بلوک برای فونداسیون استفاده کرده اید. هرچه از بلوک های بیشتری برای فونداسیون استفاده کنید ساخت سوله ایمن تر خواهد بود. برای اندازه گیری تعدا بلوک ها می توانید از یک کارشناس حرفه ایی کمک بگیرید تا تعداد مناسبی بلوک سیمانی را برای فونداسیون به کار ببرید.

فونداسیون های دال

این نوع فونداسیون ها طوری طراحی می شوند که دائمی و همیشگی باشند. بنابراین مدت زمان بیشتری باید روی آن ها کار کرد. برای این کار باید یک حفره یا گودال در اطراف محوطه ایی که می خواهید ساخت سوله را انجام دهید بکنید. و برای ایمنی بیشتر در ساخت سوله داخل کودال ها را از لایه های فلزی پر کنید. این کار باعث آماده سازی و ایمنی بیشتر محیط پیرامون سوله می شود. سپس توی آن ها را با سیمان پر کنید.

همانطور که می دانید با استفاده از خدمات آرکا سقف می توانید ساخت سوله و همچنین پوشش سوله را با بهترین کیفیت انجام دهید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *