بهترین ساخت سوله و فونداسیون

همانطور که می دانید ساخت سوله و همچنین راه اندازی پوشش سوله یکی از تخصص های حرفه ایی آرکا سقف است که می توانید با استفاده از خدمات این مجموعه، سوله و ویلای مورد نیازتان را با مقاوم ترین و با دوام تررین مصالح داشته باشید.

در مقالات قبل شما را با باید ها و نباید ها در ساخت سوله و همچنین مهم ترین نکات در ساخت سوله آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد ساخت سوله به ویژه فونداسیون آن اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهیم.

فونداسیونی که برای ساخت سوله انتخاب می کنید برای داشتن یک سوله محکم و با دوام بسیار مهم است. سیستم فونداسیون بیش از چیزی است ساخت سوله را رویی آن انجام دهید. براید اینکه فونداسیون مناسبی را برای ساخت سوله انتخاب کنید باید موارد مهمی را مورد بررسی قرار دهید که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت:

موقعیت سوله

مکانی که می خواهید سوله را در آنجا احداث کنید به فونداسیون بسیار مرتبط است. فونداسیون اگر به خوبی انتخاب نشود مشکلات زیادی را در ساخت سوله ایجاد می کند. اگر زمین سطحی نداشته باشد ممکن است بخواهید ترکیبات آن را مورد بررسی قرار دهید که این کار برای شما آسان تر خواهد بود.

وضعیت فاضلاب

مهم نیست که سوله شما در کجا قرار دارد تنها باید اطمینان پیدا کنید که منطقه ایی برای دسترسی به فاضلاب وجود دارد. لازم نیست تا سیسنم فاضلاب خیلی پیچیده باشد همین که به سادگی با سوله و فونداسیون در ارتباط قرار بگیرد کافی است. برای هر سیستمی که برای فاضلاب استفاده می کنید لازم است تا از هدر رفتن آب جلوگیری کند.

لغزش فونداسیون

اگر به یک ساختار موقتی نیاز دارید می توانید از فونداسیون های لغزشی استفاده کنید. این نوع سوله های برای کسانی که می خواهد به جای ساخت سوله ، سوله را اجاره کنند و یا جای آن را عوض کنند بسیار مناسب است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *