باید ها و نباید ها در ساخت سوله( بخش سوم)

همانطور که می دانید در ساخت سوله و همچنین پوشش سوله باید اطلاعات و آگاهی خود را بالا ببرید. در مقالات قبل شما را با باید ها و نباید هایی در ساخت سوله آشنا کردیم. همچنین با مطالعه مقالات قبل می توانید در مورد ساخت سقف ویلا نیز آگاهی های لازم را کسب کنید.

در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با سایر نکات مهم در خصوص ساخت سوله آشنا کنیم. هنگامی که مصالح لازم برای ساخت سوله را تهیه می شود ساخت سوله سورع می شود. شرکت آرکا سقف می تواند ساخت سوله و پوشش سوله را مطابق با آنچه شما می خواهید برای شما به انجام برساند. برخی مواد و مصالح مورد یاز برای ساخت سوله عبارت اند از:

تیرک، پوشش سوله، پنجره ها، در ها، پرداخت کار، پیچ و مهره ها، اتصال دهنده ها و خیلی بیشتر از این موارد.

سوله شما رنگ شده و به هم متصل می شود. سپس نصب سوله انجام می شود.

طراحی و ساخت سوله پروژه ایی زمان بر است البته زمان مورد نیاز به سایز و نوع سوله ایی که می خواهید نیز بستگی دارد. با استفاده از خدمات آرکا سقف نگران زمان ساخته شدن سوله خود نباشید چرا که این مجموعه با استفاده از آخرین تکنولوژی ها و همچنین کارشناسان حرفه ایی و توانمند قادر به ساخت سوله های با کیفیت و مقاوم در کوتاه ترین زمان ممکن هستند.

زمینی که برای ساخت سوله انتخاب می شود باید صاف و مسطح باشد همچنین بهتر است سفت و محکم نیز باشد. باید هرگونه گیاه یا درختی که در آن زمین روییده است برداشته شود و با بولدوزر خاک و سطح آنجا صاف و یکدست شود.

اگر در انتخاب نوع زمین دقت نکنید ممکن است بعدا سطح آن زمین دچا فرسایش خاک شود و به سوله آسیب برسد. بنابراین انتخاب نوع خاک و همچنین مکان مورد نظر برای ساخت سوله بسیار مهم است که باید آن را مورد بررسی قرار دهید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *