راهنمای ساخت سقف سوله

همانطور که می دانید ساخت سوله برای کاربرد های مختلفی انجام می شود. ساخت سوله به نگهداری از محصولات و ماشین آلات کمک بسیار زیادی می کند. در مقالات قبل در مورد ساخت سوله و همچنین آمادگی های لازم جهت ساخت سوله اطلاعاتی در اختیارتان قرار دادیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد ساخت سوله و همچنین سقف سوله اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهیم.

توجه به سقف مقاوم و با دوام در هنگام ساخت سوله بسیار نکته حیاتی و مهمی است که باید در ساخت سوله آن را مورد توجه قرار دهید. اگر سقف سوله به درستی ساخته شود و از مواد مصالح با کیفیتی استفاده کنید سوله شما در تمامی شرایط آب و هوایی مقاوم خواهد بود.

انتخاب نوع سقف برای سوله به تصمیم شما بستگی دارد. ساخت سقف های صاف بسیار آسان است اما این سقف ها برای مناطق بارانی خیلی مناسب نیست. به همین خاطر پیشنهاد ما به شما استفاده از سقف های شیب دار است. برای ساخت سقف سوله می توانید از مراحل زیر استفاده کنید.

مرحله اول:

این مرحله اولین قدم در ساخت سوله و همچنین سقف سوله است. برای اینکه این کار را انجام دهید باید فونداسیون را آماده کرده باشید و دیوار های سوله را چیده باشید. بر طبق سایز و اندازه سوله با استفاده از تخته های چوبی مانند صنوبر چهارگوشی محکم و مقاوم را بسازید. با استفاده از بیم ها این چهارگوش چوبی را به بالای سقف وصل کنید. باید دقت داشته باشید که بیم ها حداقل یک اینچ از دیوار ها ضخیم تر باشند. با استفاده از چسب و میخ محکم کاری های لازم را انجام دهید.

ساخت سوله

در ادامه مقالات در مورد ساخت سوله و توجه به سقف سوله اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار می دهیم.

برای انجام خدماتی نظیر ساخت سوله، پوشش سوله و همچنین ساخت ویلا و سقف ویلا می توانید با کارشناسان و مهندسین ما در تماس باشید تا از بهترین خدمات ساخت و ساز بهره مند شوید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *