باید ها و نباید ها در ساخت سوله( بخش دوم)

در ساخت سوله و همچنین پوشش سوله موارد بسیاری را باید مورد بررسی قرار داد. در مقالات قبل شما را با باید ها و نباید ها در ساخت سوله آشنا کردیم. و اطلاعاتی در خصوص نحوه ساخت سقف ویلا در اختیارتان قرار دادیم. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را در ساخت سوله و همچنین پوشش سوله بیشتر راهنمایی کنیم.

قبلا گفتیم که اگر خودتان می خواهید طراحی و برنامه ریزی را برای ساخت سوله انجام  دهید باید اطلاعاتتان را در این مورد افزایش دهید. و یا با کارشناسان حرفه ایی و توانمند آرکا سقف تماس بگیرید تا با مناسب ترین و بهترین قیمت ها ساخت سوله را آنطور که شما می خواهید برایتان انجام دهند.

در طراحی سوله باید تمامی اندازه گیری ها و خصوصیات و همچنین موارد موردنیازتان در سوله را مورد بررسی قرار دهید. از ارتفاع سوله گرفته تا رنگ مورد نظر و همچنین محل نصب درب را باید مورد توجه قرار دهید.

در اینجا باید به نوع عایق بندی و خصوصیات مورد نظرتان توجه کنید.

  • خاک محل ساخت سوله را مورد بررسی قرار دهید.

علاوه بر طراحی و دیزاین باید نوع خاک محل مورد نظرتان را نیز مورد بررسی قرار دهید. با بررسی و آزمایش خاک زمین مورد نظر می توانید عمق فنداسیون را تعیین کنید و همچنین ببینید آیا ستون های بلند نیاز است یا خیر.

برای اندازه گیری و آزمایش خاک محل مورد نظر می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید تا آن ها ساخت سوله و همچنین پوشش سوله را به بهترین شکل برای شما انجام دهند.

ساخت سوله شما از لحاظ مهندسی نیز باید مورد بررسی قرار گیرد . در ساخت سوله و طراحی که شما انجام دادید نکات زیر مورد توجه قرار می گیرد:

  1. توان باد
  2. طبقه بندی نوع زمین
  3. فشار برف
  4. آزمایشات و بررسی خاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *