تصویر محتوا
اتاق نشیمن زیبا .

مجموعه آرکا سقف ، تیمی پویا در زمینه ساخت و ساز است . دامنه خدمات این شرکت در حوزه ساخت و ساز به سرعت درحال گسترش بوده و محدوده وسیعی از املاک و مستغلات از مراکز خرید بزرگ تجاری گرفته تا مجتمع های اداری – تجاری و اقامتی را پوشش می دهد.

رعایت دقیق استانداردها و مقررات صنعت و توجه به تمامی جزئیات آن از یک سو و نوآوری و ابتکار در روند طراحی و برنامه ریزی برای ایجاد جذاب ترین و چشم نوازترین مجموعه های تجاری از سوی دیگر ، همواره مورد توجه مدیران شرکت قرار داشته است .

مدیران شرکت بر این باورند که اجرای موفق فرایند ساخت و ساز به مجموعه مهارتهای متفاوتی نیاز داشته و محدوده وسیعی از فعالیتها برای کل روند ساخت را شامل می شود . لذا نخستین تعهد شرکت در این زمینه ، پایبندی به بالاترین استانداردهای کیفیت ساخت و توجه به جزئیات هر یک از پروژه هایی است که ارائه می شود

شرکت در روند ساخت و ساز و تولید هر پروژه ، همواره چشم انداز ، فرهنگ و تاریخچه محلی را نیز مورد نظر داشته و به دنبال راه حل های سازگار با شاخص های یاد شده میباشد .

دغدغه ما نه تنها برآوردن انتظارات و رضایتمندی مشتریان در سطوح بالا ، بلکه حفظ حسن شهرت و نام تجاری مورد اعتمادی است که به عنوان تضمین کیفیت محصولات و خدمات عرضه شده ، ارائه می دهیم.

از اینروست که مجموعه آرکا سقف همواره عرضه کننده راه حلهای جامع و فراگیر برای اجرای بدون نقص پروژه های خود و ارائه کننده خدمات مدیریت پروژه برای هر پروژه مشارکتی با شرکای خویش بوده است .